Veģetārisms - Jā / Nē ?
                       Kā saprast - tas organismam palīdz vai dara pāri ?

Šajā sadaļā informācija, kas varētu noderēt tiem, kas domā par Veģetārismu vai jau to piekopj.

Lai lēmums būtu pieņemts, zinot ne tikai šī šķietami veselīgā dzīvesveida plusus, bet arī riskus veselībai.


Vegetarianism Explained 

Dr Natasha Campbell-McBride lekcija 3. Weston A. Price konferencē, Limerika, Īrija, 2017. gada 26. marts

Noklausoties šo Dr Natasha Campbell-McBride lekciju, uzzināsi, kāpēc veģetārisms un vegānisms ilgtermiņā nav veids, kā uzturēt labu veselību. Sapratīsi, kā un kāpēc industrializētā lauksaimniecība ir viens no globālās sasilšanas cēloņiem, kā arī, kā un kāpēc bioloģiskā lauksaimniekošana var to visu vērst uz labu. Sapratīsi, kāpēc tādiem pasaules gigantiem kā Monsanto, ir izdevīgi arvien vairāk cilvēku pievērst veģetārismam. Šai grāmatai būtu jābūt obligātās literatūras sarakstā gan veģetāriešiem un vegāniem, gan tiem, kas vēl tikai apdomā šo ideju. Lai lēmums tiek pieņemts, zinot gan plusus, gan mīnusus.

Klausies lekciju šeit Noderīgas grāmatas un interneta vietnes 

   
  Attēls no www.vegetarianismexplained.com Attēls no www.amazon.co.uk 


Turpmāk vēl

Copyright: Visas tiesības aizsargātas ©curantur.lv                                                                          Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru

Atbildības atruna. www.curantur.lv autore nav ārste. Viss, ko lasi šajā vietnē, atspoguļo www.curantur.lv autores zināšanas un personīgo pieredzi.  
Šī informācija nav uzskatāma par medicīnisku ieteikumu un nevar to aizvietot. Ja nolem izmēģināt kaut ko no šeit aprakstītā, tā ir tikai un vienīgi Tava atbildība.

 .